Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Lokale użytkowe na wynajem

Jesteśmy firmą, która zajmuje się wynajmem lokali użytkowych. Jeżeli szukają Państwo odpowiedniego lokalu na swoje biuro, to nasza firma ma dla Państwa idealną ofertę. Lokale użytkowe, które oferuje Kamienica Gotycka, znajdują się w ścisłym centrum Wrocławia, w kamienicy w gotyckim stylu. Wrocław to miasto, które znajduje się w czołówce ośrodków miejskich w Polsce pod względem kulturalnym, edukacyjnym i gospodarczym. Warto więc umieścić swoje biuro w samym centrum. Lokal biurowy to wizytówka firmy i powinien ją odpowiednio reprezentować. Zaletą korzystania z usług Kamienicy Gotyckiej jest niepłacenie za część wspólną biura – płacą Państwo tylko za tę część przestrzeni biurowej, którą Państwo wynajmują.narożnik biura

Lokale użytkowe zostały przeznaczone na przestrzeń biurową i zostały następnie oddane na wynajem. Z szacunku do architektury budynek został odrestaurowany z zewnątrz – w środku z kolei znajdą Państwo ekskluzywne i nowoczesne biura do wynajęcia. Co Państwo zyskają, wynajmując u nas przestrzenie biurowe?

  • Oferujemy Klientom lokal biurowy o wysokim standardzie, konkurencyjnej cenie i oryginalnym wyglądzie.
  • Dzięki naszemu podejściu do Klientów, słuchaniu i reagowaniu, jesteśmy firmą odnoszącą sukcesy. Stawiamy na jakość, a nie na ilość.
  • Wnętrze biur jest nowoczesne: okazałe okna zapewniają odpowiednie naświetlenie pomieszczeń, a w lokalach znajdują się telefony, Internet, okablowanie strukturalne kategorii 5e, aneksy kuchenne, winda, parking, całodobowy monitoring i wiele innych.
  • Dzięki nam zobaczą Państwo, że biurowe życie nie musi być nudne, a praca może być przyjemna.

Dodatkowo oferujemy odrębne opomiarowanie energii elektrycznej, centralnego ogrzewania, wody, wywozu śmieci, sprzątania ciągów komunikacyjnych i wiele innych. Jeżeli są Państwo zainteresowani powierzchniami biurowymi do wynajęcia, to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Wynajem we Wrocławiu jest prosty i przyjemny – bez pośredników!