Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Lokale użytkowe na wynajem

Wrocław - właśnie tutaj zajmujemy się wynajmem lokali użytkowych. Jeżeli szukają Państwo odpowiedniego lokalu na swoje biuro, to nasza firma ma dla Państwa idealną ofertę. Lokale użytkowe, które oferuje Kamienica Gotycka, znajdują się w ścisłym centrum, w kamienicy w gotyckim stylu. Lokal biurowy to wizytówka firmy, wiec budynek powinien odpowiednio reprezentować wszystkie najlepsze cechy: styl, elegancję, nowoczesne rozwiązania. Warto więc umieścić siedzibę firmy w najlepszym miejscu. Zaletą korzystania z usług Kamienicy Gotyckiej jest to, że płacą Państwo tylko za tę część przestrzeni biurowej, którą Państwo wynajmują.narożnik biura

Z szacunku do architektury budynek został odrestaurowany z zewnątrz – w środku z kolei znajdą Państwo ekskluzywne i nowoczesne lokale biurowe do wynajęcia we Wrocławiu.

  • Oferujemy Klientom lokal biurowy o wysokim standardzie, konkurencyjnej cenie i oryginalnym wyglądzie.
  • Dzięki naszemu podejściu do Klientów, słuchaniu i reagowaniu, jesteśmy firmą odnoszącą sukcesy. Stawiamy na jakość, a nie na ilość.
  • Wnętrze biur jest nowoczesne: okazałe okna zapewniają odpowiednie naświetlenie pomieszczeń, a w lokalach znajdują się telefony, Internet, okablowanie strukturalne kategorii 5e, aneksy kuchenne, winda, parking, całodobowy monitoring i wiele innych.
  • Dzięki nam zobaczą Państwo, że biurowe życie nie musi być nudne, a praca może być przyjemna.

Dodatkowo oferujemy odrębne opomiarowanie energii elektrycznej, centralnego ogrzewania, wody, wywozu śmieci, sprzątania ciągów komunikacyjnych i wiele innych. Wynajem we Wrocławiu jest prosty i przyjemny – bez pośredników! Nasza firma to najlepszej jakości lokale biurowe i użytkowe do wynajęcia. Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego.