Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wynajem powierzchni biurowych


Potrzebujesz biura w praktycznej lokalizacji w centrum Wrocławia?

Zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu oryginalnych powierzchni biurowych w Kamienicy Gotyckiej.

Zadzwoń do nas, dopytaj o szczegóły, umów się na prezentację.

Kamienica Gotycka to firma zajmująca się wynajmem pomieszczeń użytkowych – terenem naszej profesjonalnej działalności jest Wrocław. Jeżeli interesują Państwa nietuzinkowe lokale biurowe, zapraszamy do zapoznania się z pełną propozycją. Budynek, w którym oferujemy wynajem, łączy styl gotycki na zewnątrz i nowoczesne rozwiązania wewnątrz. Gwarantuje niepowtarzalne doznania estetyczne i wysoki komfort użytkowania. Powierzchnie, które oferujemy, to m.in. moduły o wielkości 60m2, 160m2, 240m2, ale posiadamy również inne. Dlaczego my?

 

Co nas wyróżnia?

U większości naszych konkurentów, którzy oferują wynajem powierzchni biurowych, znajdziesz wiele zalet – niewielu jednak posiada, tak jak my, wszystkie te pozytywne cechy równocześnie. A oto niektóre z nich:

 • dobry standard, oryginalny wygląd
 • konkurencyjne ceny
 • dogodna lokalizacja w centrum & parking
 • osobne opomiarowanie mediów
 • nie ponosisz kosztów pośrednictwa
 • nie płacisz za części wspólne

Oferujemy wynajem powierzchni biurowych we Wrocławiu: staramy się, aby współpraca z naszymi Klientami opierała się na dwóch następujących zasadach:

 1. Klarownym określaniu praw i obowiązków naszych Klientów i nas samych.
 2. Upraszczaniu spraw!

 

Stylowe nowoczesne biura

Neogotyk to przestronne, a równocześnie przytulne wnętrza; łukowe sklepienia, okazałe okna zapewniające dobre naświetlenie pomieszczeń. Sporo w naszym biurowcu elementów ceglanych, granitowych, z piaskowca i ze stali.

W technologii teleinformatycznej stawiamy zdecydowanie na nowoczesność w najlepszym wydaniu. Posiadamy łącza telekomunikacyjne tradycyjne (TP S.A., Orange, Netia), ale również światłowodowe. Wszystkie pomieszczenia biurowe są okablowane siecią strukturalną. Ponadto wyposażyliśmy nasz budynek w instalację domofonową, alarmową i telewizję przemysłową. Oferujemy lokale w centrum Wrocławia – dzięki temu Państwa biuro będzie miało nie tylko dogodną lokalizację, ale również własny parking dla pracowników i Klientów!

 

Modułowe powierzchnia biurowe

Biuro idealne nie istnieje? Nowoczesny wynajem pomieszczeń biurowych to idea modułowych układów biur. Moduł jest zespołem pomieszczeń (od dwóch do kilku), który ma osobny licznik energii elektrycznej. Każdy Klient płaci tylko za faktycznie zużytą energię elektryczną. Przykładowo: jeśli moduł o powierzchni 150 m2 jest niewystarczający, dokładamy drugi np. o powierzchni 60 m2.

 

Parking i recepcja

Posiadamy wygodne miejsca parkingowe. Poza tym w naszej ofercie wynajmu pomieszczeń biurowych znajduje się też profesjonalna recepcja. Pracownik dba, aby do budynku nie wchodziły niepowołane osoby. Podpowie także Państwa Klientom, jak trafić do danej firmy. Jeśli trzeba – odbierze lub nada korespondencję.

 

Klarowny system rozliczeń

Przyjęliśmy zasadę, że najuczciwszym rozwiązaniem jest sytuacja, gdy każdy Najemca płaci za własne i faktyczne zużycie mediów.

Odrębnie opomiarowane są:

 • energia elektryczna
 • centralne ogrzewanie
 • woda (w sanitariatach i aneksach kuchennych pozostających do wyłącznej dyspozycji danego Najemcy)
 • za wywóz śmieci i zużycie wody w sanitariatach ogólnie dostępnych naliczana jest opłata proporcjonalnie do ilości pracowników i wynajmowanej powierzchni.
   

 

0 zł za powierzchnie wspólne

Nasi Klienci płacą czynsz tylko za wynajem ich powierzchni biurowych. Nie doliczamy do ceny kosztów części wspólnych. Dotyczy to również sanitariatów, które mieszczą się poza modułami. Zapraszamy do wynajmu biura w samym centrum Wrocławia!